אזור תעשייה מילואות, ד.נ. אשרת, מיקוד 103299

להצעת מחיר: 074-710-7465

עמוד הפייסבוק שלנו

פרופיל החברה

חברת “G LIFT ISRAEL” הוקמה לפני כ-20 שנה ומאז ועד היום מובילה את תחום מתקני ההרמה לעבודה בגובה! צוות החברה כולל כ-40 עובדים מקצועיים ומיומנים בתחום העבודה לגובה ובעלי הכשרה מקצועית לבדיקות טכניות למתקני הרמה.

צוות החברה מביא לכם את הציוד והמכשור המתקדם ביותר הקיים היום לעבודות בגובה לכל תחומי התעשייה והבנייה. בין המתקנים והמכשור של החברה אפשר למצוא מלגזות, פיגומים, סלי הרמה, זרועות טלסקופיות, קווי חיים ורשתות לבטיחות העובדים וכמובן – במות הרמה מהדגמים המתקדמים ביותר הקיימים היום בארץ ובעולם!

צוות מקצועי בעל ותק וניסיון

כאשר מזמינים מתקני הרמה לעבודות בגובה, חשוב שיהיה לכם צוות מקצועי שידריך אתכם בשימוש המתקנים ובעיקר יעביר לכם את הידע הבטיחותי החשוב כל כך עבורכם ועבור העובדים שלכם. הצוות המקצועי של חברת “G LIFT ISRAEL” מספק ללקוחותיו שירותי ייעוץ מקצועיים לעבודות בגובה, על מנת לספק לעובדים את הידע החיוני לשמירה על הבטיחות שלהם בכל שימוש בציוד והמכשור של החברה.

איכות מתקנים וציוד ללא פשרות

חברת “G LIFT ISRAEL” מזמינה אתכם לשכור או לקנות את הציוד והמתקנים לעבודות הרמה לגובה האיכותיים ביותר ובמחירים משתלמים במיוחד!

החברה שמה דגש על איכות כל מתקן המגיע אליכם, בין אם זה מתקן חדש לגמרי ובין אם זה מתקן יד שנייה. מתקני יד שנייה לעבודות הרמה לגובה של חברת “G LIFT ISRAEL”, עוברים תחזוקה שוטפת ובדיקות תקינות בכדי לוודא שאתם מקבלים את הציוד האיכותי ביותר ובמצב הטוב ביותר לעבודה בטיחותית לגובה.

אפשרויות שכירות בתנאים מעולים!

אפשרויות השכירות של הציוד והמתקנים של חברת “G LIFT ISRAEL”, הם משתלמים לכל חברה או בית עסק ומאפשרים גמישות מירבית. תוכלו לשכור את הציוד המקצועי של החברה על-פי התקציב שלכם ובהתאם לזמן העבודה המיועד לשימוש בציוד. 

פנייה ישירה לצוות חברת “G LIFT ISRAEL”

ליצירת קשר ישיר עם צוות חברת “G LIFT ISRAEL”, רשמו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו ישירות למשרדי החברה דרך הטלפון המופיע באתר. צוות חברת “G LIFT ISRAEL” יתאים לכם את הציוד והמתקנים לעבודה בגובה באופן המושלם ביותר לפרוייקט הבא שלכם!

Call Now Button