רחוב המזמרה 1 נס ציונה

להצעת מחיר: 074-710-7465

פרופיל החברה

חברת ג׳יני ליפט ישראל הוקמה לפני כ-20 שנה ומאז ועד היום מובילה את תחום מתקני ההרמה לעבודה בגובה! צוות החברה כולל כ-40 עובדים מקצועיים ומיומנים בתחום העבודה לגובה ובעלי הכשרה מקצועית לבדיקות טכניות למתקני הרמה.

צוות החברה מביא לכם את הציוד והמכשור המתקדם ביותר הקיים היום לעבודות בגובה לכל תחומי התעשייה והבנייה. בין המתקנים והמכשור של החברה אפשר למצוא מלגזות, פיגומים, סלי הרמה, זרועות טלסקופיות, קווי חיים ורשתות לבטיחות העובדים וכמובן – במות הרמה מהדגמים המתקדמים ביותר הקיימים היום בארץ ובעולם!

צוות מקצועי בעל ותק וניסיון

כאשר מזמינים מתקני הרמה לעבודות בגובה, חשוב שיהיה לכם צוות מקצועי שידריך אתכם בשימוש המתקנים ובעיקר יעביר לכם את הידע הבטיחותי החשוב כל כך עבורכם ועבור העובדים שלכם. הצוות המקצועי של חברת ג׳יני ליפט ישראל מספק ללקוחותיו שירותי ייעוץ מקצועיים לעבודות בגובה, על מנת לספק לעובדים את הידע החיוני לשמירה על הבטיחות שלהם בכל שימוש בציוד והמכשור של החברה.

איכות מתקנים וציוד ללא פשרות

חברת ג׳יני ליפט ישראל מזמינה אתכם לשכור או לקנות את הציוד והמתקנים לעבודות הרמה לגובה האיכותיים ביותר ובמחירים משתלמים במיוחד!

החברה שמה דגש על איכות כל מתקן המגיע אליכם, בין אם זה מתקן חדש לגמרי ובין אם זה מתקן יד שנייה. מתקני יד שנייה לעבודות הרמה לגובה של חברת ג׳יני ליפט ישראל, עוברים תחזוקה שוטפת ובדיקות תקינות בכדי לוודא שאתם מקבלים את הציוד האיכותי ביותר ובמצב הטוב ביותר לעבודה בטיחותית לגובה.

אפשרויות שכירות בתנאים מעולים!

אפשרויות השכירות של הציוד והמתקנים של חברת ג׳יני ליפט ישראל, הם משתלמים לכל חברה או בית עסק ומאפשרים גמישות מירבית. תוכלו לשכור את הציוד המקצועי של החברה על-פי התקציב שלכם ובהתאם לזמן העבודה המיועד לשימוש בציוד. 

פנייה ישירה לצוות חברת ג׳יני ליפט ישראל

ליצירת קשר ישיר עם צוות חברת ג׳יני ליפט ישראל, רשמו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו ישירות למשרדי החברה דרך הטלפון המופיע באתר. צוות חברת ג׳יני ליפט ישראל יתאים לכם את הציוד והמתקנים לעבודה בגובה באופן המושלם ביותר לפרוייקט הבא שלכם!

Call Now Button דילוג לתוכן