אזור תעשייה מילואות, ד.נ. אשרת, מיקוד 103299

להצעת מחיר: 074-710-7465

עמוד הפייסבוק שלנו

פיגומים תלויים חשמליים

פיגומים הם מתקנים הנבנים מסביב או בצמוד למבנה הנמצא בשלבי בנייה, שלבי תיקון, שיפוץ, צביעה, איטום או ניקיון. השימוש בפיגומים הוא הכרחי לעבודות בנייה והם נחשבים לכלי יעיל ביותר לנשיאת פועלים המבצעים את עבודות הבנייה של המבנה ושל כלי עבודה, ציוד וחומרי גלם המשמשים לעבודת הבנייה.

במדינות ברחבי העולם, ניתן לראות שימוש בחומרי גלם שונים בכדי לבנות את הפיגומים מסביב למבנה, כאשר מטרת הפיגומים היא אותה מטרה – נשיאת הפועלים והציוד לצרכי עבודה על מבנה! 

סוגי פיגומים

בישראל ניתן לראות שימוש נרחב בפיגומים מעץ ופיגומים ממתכת ובמדינות אחרות ניתן לראות גם שימוש בפיגומים מבמבוק, בעיקר במדינות מזרח אסיה.

פיגום הוא מתקן בעל רמת סיכון גבוהה, לכן חשוב לבצע הזמנה של פיגומים רק מחברה מקצועית המספקת פיגומים העומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

שימוש הפיגום בתעשיות השונות

הפיגומים בישראל וברחבי העולם משמשים את תעשיות הצבע, תעשיות השיפוצים, תעשיות האיטום, תעשיות הבנייה ואפילו את אומני ציור הקירות.

למעשה, לפיגומים יש מגוון שימושים והם הכרחיים לעבודות אשר צריכות משך זמן מוגדר (מותקנים באופן זמני) במטרה להגיע לנגישות מירבית לקירות חיצוניים של כל סוג של מבנה.  

התקנת פיגום על-ידי אנשי מקצוע

כאשר חברה או בית עסק מזמינים שירותי השכרה או מכירה של פיגומים, הם צריכים לדרוש פיגומים אשר עומדים בתקני בטיחות המתאימים לסוג הפיגום. בנוסף, חשוב שאת ההתקנה של הפיגומים, בצמוד למבנה, יבצעו רק אנשי מקצוע מומחים בתחום הפיגומים ובעלי ידע נרחב בעקרונות הבטיחות של עבודה בגובה. הניסיון של החברה שתזמינו ממנה את הפיגומים הוא חשוב ביותר, בעיקר בגלל שהפיגומים שומרים על הבטיחות של הפועלים שלכם למשך כל היום. 

פיגומים איכותיים של חברת “G LIFT ISRAEL”

פיגומים איכותיים וחזקים במיוחד מזמינים רק מחברת “G LIFT ISRAEL”! חברת “G LIFT ISRAEL” משווקת מתקני פיגומים איכותיים כבר מעל ל-20 שנה ומציעה אותם להשכרה או למכירה על-פי צרכי הלקוח. חברת “G LIFT ISRAEL” ידועה באיכות הפיגומים שלה אשר מהווים אחוז גדול מכלל הפיגומים המשמשים לעבודות בנייה, תיקון, איטום וצביעה.

להזמנת פיגומים להשכרה או למכירה מחברת “G LIFT ISRAEL”, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר!

Call Now Button