אזור תעשייה מילואות, ד.נ. אשרת, מיקוד 103299

להצעת מחיר: 074-710-7465

עמוד הפייסבוק שלנו

השכרת מנוף

מגוון מנופים להשכרה

זקוקים למנוף הרמה? אם יש לכם עבודה בגובה שאתם נדרשים לבצע, השכרת מנוף היא הפתרון האידיאלי בשבילכם! מנופי הרמה יכולים לשמש למגוון רחב של עבודות ולספק מענה בטיחותי ויעיל לעבודות בגובה. בתחומים בהם נדרש להגיע לנקודות גבוהות בכדי לטפל בבעיה או להתקין דבר מסויים, מנוף ההרמה מהווה כלי הכרחי בכדי לתת מענה לדרישות העבודה. מנופי ההרמה יכולים להרים ציוד או להרים אנשים לגובה מסויים, כאשר חישוב הגובה הוא בדרך כלל על-פי קומות של בניין או על-פי מטרים. 

מה המחיר להשכרת מנופים?

השכרת מנוף היא משתלמת במיוחד והיא מאפשרת לכם לבצע עבודות רבות כגון:

  • גיזום עצים וצמחייה.

  • כריתת עצים הנמצאים בסכנת התמוטטות.

  • התקנה ותיקון של רשתות תקשורת מסוגים שונים.

  • הדבקה והורדה של פרסום חוצות בגבהים שונים.

  • הרמת ציוד כבד לגובה.

  • תיקון עמודי תאורה.

השכרת מנוף
השכרת מנוף

השכרת מנוף סל לביצוע עבודות בגובה

בכל עבודה בגובה אנחנו צריכים לשים דגש על בטיחות העובדים. מנהלי החברה ובעלי תפקידים בכירים צריכים לוודא כי העובדים מקבלים את המכשור הבטיחותי ביותר, העומד בתקנים לעבודות בגובה. כאשר אתם פונים לחברה המציעה שירותי השכרת מנוף סל לביצוע עבודות בגובה, מומלץ לפנות לחברה בעלת ניסיון בתחום, המציעה מנופים ברמת בטיחות גבוהה.


השכרת מנופי סל על-פי קומה או על-פי גובה

אם החלטתם לשכור מנוף סל מקצועי, כדאי שתבדקו לפני ההשכרה מהי הקומה המקסימלית אליה הסל של המנוף צריך להגיע, או לאיזה גובה משוער. יש לכך חשיבות רבה וזאת בכדי שהעבודות שאתם מתכננים לבצע, ייצאו לפועל באופן יעיל ומהיר וללא תקלות. השכרת מנופי סל יכולה להתבצע על-פי שעות או ימים בהתאם לצרכים שלכם.

Call Now Button