רחוב המזמרה 1 נס ציונה

להצעת מחיר: 074-710-7465

במות הרמה למכירה

מהן במות הרמה

במת הרמה היא מכונה המרימה חפצים כבדים. המכונות מסוגלות להרים עד 500 טון.
במות הרמה הן גורם חשוב בהעברת חפצים כבדים וגדולים. הם משמשים בתעשיות כמו בנייה, כרייה וייצור. היתרון העיקרי של שימוש בבמת הרמה הוא שהוא עוזר להפחית את משך הזמן שלוקח להזיז חפצים כבדים שאחרת היה לוקח ימים והרבה כוח אדם כדי לבצע את אותה פעולה.

במות הרמה עם זרוע מפרקית

במות הרמה הם אותם מכשירים המאפשרים להרים חפצים כבדים מאוד. בדרך כלל הם משתמשים בזרוע מפרקית שיכולה להסתובב 360 מעלות ומחוברת למכשיר עם מערכת גלגלות.

במות הרמה למכירה עם זרוע מפרקית נמצאות כעת בשימוש מכיוון שהן יכולות לבצע מספר משימות. ניתן להעמיס עליהן כלים ואביזרים המאפשרים להם לעבוד ביותר סביבות מאשר אחת.
הם גם מסוגלים להתמודד עם סוגים שונים של חומרים כבדים.

במות הרמה למכירה למפעלים

במות הרמה חשובות במפעלים מכיוון שהן מסייעות בהעמסה ופריקה של סחורה רבה. הם גם מעבירים את הסחורה מקומה אחת לאחרת בקלות.

בבמת הרמה ניתן להשתמש למטרות שונות, לרבות טיפול בחומרים, הובלה, אחסון חומרים ועוד. פלטפורמות אלו יכולות להיות בטוחות ומתוכננות היטב למטרות נוספות כגון הנדסה אקוסטית ואוטומציה.

במות הרמה למחסנים

מחסנים בדרך כלל צפופים מאוד עם מספר עובדים המנסים להרים או להניח קופסאות במדפי המחסן. בעזרת במות הרמה חדשניות, לעובדים הרבה יותר קל לנוע במחסן ולהנדס את המלאי ולסייע אחד לשני באיסוף ארגזים הזקוקים להזזה.

במות הרמה נועדו לאפשר סיבוב קל ופשוט של סחורה על רצפות המחסן. הם משפרים את היעילות של הרמה, הורדה ואחסון סחורות בסביבת מחסן.

יתרונות במות הרמה למחסנים

ישנם יתרונות רבים לשימוש בבמות הרמה במחסנים ביניהם, בטיחות לעובדים, תנועה קלה לטעינה ופריקה, מפחית סיכונים ביחס למוצר המועבר ושומר על ארגון שטח המחסן.

במת הרמה מודולרית או קבועה

במות הרמה מגיעות בצורות שונות – הן יכולות להיות מערכת קבועה או מודולרית. המערכות המודולריות זולות יותר, אך הן דורשות יותר תחזוקה. מערכות קבועות יקרות יותר, אך הן קלות יותר לשימוש ודורשות פחות תחזוקה.

מערכות קבועות מספקות פלטפורמה מוגבהת ללא צורך בברגים או ברגים שניתן להתקין על כל משטח חומר. יש להם יתרון של התקנה קלה ועלויות תחזוקה נמוכות. עם זאת, לקוחות מסוימים עשויים לגלות שלמעליות קבועות אין ניידות מלאה עבור המערכת כולה בשל צורתן, מה שהופך אותן לקשות להתקנה על משטחים לא אחידים או סביב צינורות שירות, קורות ומכשולים אחרים.

פלטפורמות מודולריות נוטות להיות קלות יותר לשימוש מכיוון שניתן בקלות למקם אותן מחדש במקומות שונים ללא כל ברגים או ברגים. הם גם מציעים יותר

פלטפורמות הרמה למכירה

במות הרמה למכירה מיועדות למטרות הרמה כבדה. הם כוללים מנגנון משקל נגד. זה מקל על הרמתם והנחתם כאשר אינם בשימוש.

כמו שנאמר, משטח ההרמה אידיאלי עבור עובדים שלעיתים קרובות נאלצים להרים דברים כמו רהיטים, מכשירי חשמל ופריטים כבדים מכדי להוביל אותם ביד. הם יכולים לשמש גם במחסנים, בתי מלאכה, פעולות כיבוי אש ואזורי תעשייה אחרים שבהם יש צורך במשטח נייח.

במות הרמה למכירה
Call Now Button דילוג לתוכן