רחוב המזמרה 1 נס ציונה

להצעת מחיר: 074-710-7465

השכרת מלגזות - חסכון גדול של כסף

המלגזות נראות כאילו הן היו פה מאז ומעולם, אך למעשה המלגזה הראשונה פותחה רק בשנת 1917 ועד אז רוב פעולות השינוע וההרמה התבצעו באופן ידני ובסיכון רב. המלגזות כיום הן חלק חיוני ובלתי ניתן להפרדה במחסנים גדולים, תעשיות מתחומים שונים, מסחר בתוך המדינות ומסחר בנמלי הים והתעופה.

למלגזות המתקדמות הפועלות היום בתעשיות השונות, אין תחליף ובלעדיהן העבודה הייתה מתבצעת בצורה איטית, עם כוח אדם גדול ובאופן אשר יכול לסכן את בריאות העובדים. 

מה היתרונות של שימוש במלגזה?

המלגזות מאפשרות שינוע של ציוד רב וציוד כבד ממקום למקום והרמה שלו בתוך מתחם מסויים ולמטרות שונות כגון העברה של ציוד ללקוחות, הפצה בין חנויות והכנת משלוחי ציוד לחו"ל. היתרון המרכזי של המלגזות הוא חיסכון בכוח אדם.

מלגזה הפועלת בתעשיות השונות, חוסכת עשרות עובדים בכל פעולה ופעולה ומאפשרת שמירה על בריאות העובדים כאשר היא מפחיתה מהם את הצורך בהרמה של ציוד כבד ובשינוע שלו.  

מלגזות מנוע חשמלי

אחת המלגזות השימושיות ביותר היום בתעשיות השונות היא המלגזה הפועלת על מנוע חשמלי. מלבד החיסכון בדלק הבולט בשימוש ברכב חשמלי, במלגזות החשמליות היתרון הגדול הבא לידי ביטוי הוא שמירה על בריאותם של העובדים.

בישראל ישנן עשרות אלפי מלגזות הפועלות בתוך מחסנים והאנגרים סגורים. מלגזה אשר פועלת על מנוע בנזין או סולר בתוך מחסן סגור פוגעת באופן ישיר בעובדים במחסן כאשר היא פולטת אוויר מזוהם לתוך חלל סגור. המלגזות החשמליות הביאו לפתרון מהפכני אשר הפך להיות חלק אינטגרלי בכל מחסן גדול בישראל.

מלגזות מנוע דיזל

המלגזות הנוספות המשמשות בתעשיות השונות הן מלגזות מנוע דיזל. המלגזות הפועלות על מנוע דיזל מביאות איתן חיסכון ועוצמה. החיסכון נמצא בכך שהמנוע המפעיל את המלגזה פועל על סולר, הנחשב לזול יותר מבנזין בטווח הארוך. העוצמה של מנוע הדיזל נמצא בכך שהוא יכול לשנע ולהרים משאות כבדים מאוד, גם בדרכים לא סלולות בהן העבירות היא קשה לרכב רגיל.

מלגזות של חברת ג׳יני ליפט ישראל

בישראל ניתן להינות משירות השכרה או מכירה של מלגזות מקצועיות הפועלות על מנוע חשמלי ושל מלגזות הפועלות על מנוע דיזל. חברת ג׳יני ליפט ישראל מציעה לכם שירות אמין ומקצועי של מכירה והשכרת מלגזות מסוגים שונים, המספקות פתרונות לכל עבודת שינוע והרמה של ציוד מקצועי.

צוות חברת ג׳יני ליפט ישראל מזמין אתכם ליצור קשר עם משרדי החברה בכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת להשכרה או מכירה של מלגזות מקצועיות! 

Call Now Button דילוג לתוכן