רחוב המזמרה 1 נס ציונה

להצעת מחיר: 074-710-7465

במות הרמה

טיחות של פועלים בעבודה בגובה היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל פרוייקט בנייה, תחזוקה או עבודה בחירום הדורש הגעה לנקודות גבוהות שאין אליהן גישה.

לצורך כך פותחו במות הרמה המשמשות לעבודה בטיחותית בגובה ומאפשרות גישה לכל נקודה גבוהה בצורה בטיחותית עבור פועלים ממגוון תחומים כגון:

  • תחום תשתיות החשמל.

  • תחום הרשתות הדיגיטליות.

  • תחום גיזום העצים.

  • תחום השיווק ופרסום חוצות. 

סוגים של במות הרמה

ישנם סוגים שונים של במות הרמה שאף על חלקם קיימים פטנטים רשומים. הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת היום, מאפשרת לייצר במות הרמה באיכות גבוהה מאוד העומדות בתקנים בינלאומיים מחמירים ביותר. הדגמים החדשים של במות הרמה קלים יותר לתפעול ומאפשרים עבודה נוחה ויעילה לפועלים העובדים בגובה ונדרשים גם לתפעל את הבמה. 

בין הסוגים השונים של במות הרמה אפשר למצוא במות הרמה אנכיות, במות מספריים חשמליות, במות הרמה עם זרוע, במות הרמה קלות עם מייצבים ובמות הרמה בדחיפה ידנית. סוגי במות ההרמה משמשים לעבודות שונות ולצרכים שונים.

למשל, במות הרמה בדחיפה ידנית משמשות בדרך כלל חנויות רהיטים, כלי עבודה, כלי בית ומוצרי חשמל ואילו במות הרמה מספרים חשמליות משמשות בעיקר לתיקון, בנייה ושיפוץ מבנים בעלי תקרות גבוהות. 

 

"היתרונות של במות הרמה הם קודם כל ולפני הכל – בטיחות העובדים!" 

מה היתרונות של במות הרמה?

היתרונות של במות הרמה הם קודם כל ולפני הכל – בטיחות העובדים! במות הרמה של חברה מקצועית, העומדות בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, שומרות על הפועלים בכל סוגי העבודות בגובה. בנוסף לכך, במות ההרמה מאפשרות נגישות מהירה למקומות גבוהים כולל העלאה של ציוד עבודה לגובה, מה שמקצר את זמני העבודה וחוסך בעלות העבודה עבור החברה המבצעת את הפרוייקט. 

במות הרמה של חברת ג׳יני ליפט ישראל

אחת החברות המובילות כיום בישראל בתחום ייבוא ושיווק במות הרמה היא חברת ג׳יני ליפט ישראל! חברת ג׳יני ליפט ישראל כוללת צוות של כ-40 עובדים מקצועיים בתחום ההנדסה לעבודה בגובה ומעניקה פתרונות הרמה לגובה למאות בתי עסק, חברות, מוסדות ומשרדים ממשלתיים בכל שנה. 

לרכישה או השכרה של במות הרמה מקצועיות של חברת ג׳יני ליפט ישראל, צרו קשר עם נציגי החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר!

Call Now Button דילוג לתוכן